Osoba do wsparcia pracy sklepu gliwice

  • Data publikacji: 03/05/2021
    • Gliwice, śląskie, Polska

Ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 25 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

Co zapewniamy?
Umowę zlecenie
Konkurencyjną stawkę godzinową
Możliwość zdobycia doświadczenia w handlu u lidera branży
Dostosowanie godzin pracy do dostępności
Wdrożenie oraz wsparcie
Pracę blisko domu

Jakich osób szukamy?
Dyspozycyjnych do pracy
Otwartych na kontakt z Klientami
Nastawionych na współpracę

Jakie zadania na Ciebie czekają?
Obsługa Klientów
Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
Dbanie o ekspozycję towaru oraz utrzymanie porządku na sali sprzedaży oraz dedykowanych stanowiskach

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025) ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP.pdf

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Gliwice- Pracownik serwisu porządkowego teren zewnętrzny

    Gliwice- Pracownik serwisu porządkowego teren zewnętrzny

    Praca dodatkowa sezonowa Gliwice (śląskie) 30/04/2021

    Firma specjalizująca się w kompleksowym świadczeniu usług czyszcząco - porządkowych poszukuje pracowników serwisu sprzątającego na jeden z obiektów PALECIARZA Wymagamy: Punktualność Sumienność Dokładność Mile widziane osoby z orzeczeniem i niepełnosp...

  • Czy szukasz dodatkowej zarobku nie wychodząc z domu?

    Czy szukasz dodatkowej zarobku nie wychodząc z domu?

    Praca dodatkowa sezonowa Baćkowice (świętokrzyskie) 26/11/2020

    Mam dla Ciebie Ciekawą Propozycje A Mianowicie proponuję Ci bardzo proste zajęcie jakim jest wypełnianie Płatnych Ankiet Wystarczy mieć dostęp do Internetu i chęć do pracy i trochę czasu. Wypełniasz ankiety kiedy chcesz i gdzie chcesz Pracujesz dla s...

  • Szukam Brukarzy !!!

    Szukam Brukarzy !!!

    Praca dodatkowa sezonowa Plonsk (mazowieckie) 01/03/2017

    Poszukuje brygad 3-4 osobowych . Praca na terenie Warszawy . Wiecej informacji pod numerem 606-534-752